SHILO ОДИ Кожени Панталони Женска Зима Мода овча вистински топла дебела Кожа Панталони Кожа крои еластична молив панталони

SHILO ОДИ Кожени Панталони Женска Зима Мода овча вистински топла дебела Кожа Панталони Кожа крои еластична

DEN 5472.00
DEN 5760.00
 

Тековен
Количина на стоки


Внимание ве молиме предмети се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Бесплатен превозот Ние обезбеди бесплатен превозот само со кина пост воздух mail,не EMS,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ). Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рок од 2-7 дена за вашата нарачка. (Во рамките на 7days) Плаќање 1.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање 2.Aliexpress треба 24 часа за да ги проверите вашите пари безбедно 3.На враќање назад, вашата сметка ќе треба неколку дена се Врати&Размена политика на Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Повратни информации политика, Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Вашето Задоволство, Нашите Извршување!

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Пред Стил:
Станот
Материјал:
Вистинска Кожа,Полиестер
Должина:
Full Length
Ткаенина Тип:
Плетени
Панталона Стил:
Молив Панталони
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Стил:
Канцеларијата Дама
Бренд Име:
SHILO ОДИ
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Spliced,Ниту Еден
Број На Модел На:
14-156
Половината Тип:
Висок
Одговара Тип:
Слаби

Најдобри понуди