1 Пар Црни Мотоцикл Задните Прикажи Странични Ретровизори За Јамаха FZ1 FZS1000 FAZER 2001-2005 на Ретровизорите

1 Пар Црни Мотоцикл Задните Прикажи Странични Ретровизори За Јамаха FZ1 FZS1000 FAZER 2001-2005 на Ретровизорите

DEN 1544.00
DEN 1795.20
 

Тековен
Количина на стоки


Функција : 100% Сосема Нов Материјал : Пластични Пакет : 1 Сет Огледала Висока класа квалитет и многу трајни Добра Работна Состојба и Лесно да се Инсталира
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.
Ве Молиме Да Се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Наддавање.
Своите стилски дизајн е совршен за декорација на вашиот мотоцикл и лесно да се инсталира.
Пакетот Вклучува :
1 Сет Огледала
Ако имате било какви проблеми или прашања за време на купувањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате на онлајн служат на персоналот ,исто така, Можете да оставите порака за нас, ако никој не тука со оглед на временската разлика .
Во моментов, Ние го прифаќаме плаќање со користење на Visa, Master Card, Маестро дебитна картичка, QIWI, Web Money, Boleto, Western Union, и Банкарски трансфер.
Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress подоцна.
1. Вашите производи ќе бидат објавени во рок од 3 работни дена по извршената уплата. (Ние ќе ве информираме преку е-маил ако одлагање да се случи поради одмор настани.) 2. Ве молиме пополнете вашата целосна адреса за испорака со контакт телефонски број, особено руската купувачи, ве молиме потврдете го вашето име и презиме. 3. Ве молиме да забележите ние ќе не одговара за царински давачки, таму може да има царински давачки поради некоја земја е царинската политика. Откако тоа се случи, ве молиме да се направи царинење на себе. 4. За било какви други проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.
1. Ве молиме проверете ги пакет и производ внимателно.
2. Било какви проблеми во однос на производите/ не е примен, ве молиме контактирајте со нас во времето од трговија со датотеки, пораки или e-mail.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
За Јамаха FZ1 FZS1000 FAZER 2001-2005
Бренд Име:
MOCOFAIRINGS
Материјал Тип:
Пластични

Најдобри понуди