Life83 5 Компјутери 30x40CM Микрофибер Стакло Крпа Прозорец Шофершајбната Чистење Облека Eyeglass Крпи Брзо Сушење Трајни Стакло Славини

Life83 5 Компјутери 30x40CM Микрофибер Стакло Крпа Прозорец Шофершајбната Чистење Облека Eyeglass Крпи Брзо

DEN 470.00
DEN 939.84
 

Тековен
Количина на стоки

(Освен некои земји и APO/FPO)
>Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. И вашата порака ќе биде потврден во рок од 24 часа.
>SERVICE ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нашата цел е задоволството на клиентите!
> Време На Испорака :
>Сите вратени предмети МОРА да Биде во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
>Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира
>Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. >Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
>Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
>Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот ја откажете трансакцијата.
> Ултра Мека, Кадифен-Долго Куп Не Абразивни Микрофибер Крпи Ќе Не Нула Бои, Палта Или Други Површини, Може да Се Користи За Стакло, Огледала, Плочки, Windows, Автомобили, Раце, Јадења и сл.
>WORLDWIDESHIPPING. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
> Најдобрите Чистење Крпа Некогаш!
> Најдобро Одговара За Сушење На Влажни Површини Или За Употреба Со Брз Детали И Безводни Carwash Производи
> Премиум Квалитет Материјал И Зајакнати Рабови Се Направи Оваа Крпа Силни И Долготрајни. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
>Да ја прифатиме Alipay само.
Име Микрофибер Крпа за Чистење Боја Портокалова,Зелена,Сина(Случаен) Големина 30*40cm Материјал Полиестер,Polyamide
> Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути.
>Производи, како што се вистински објект и слики може да се суптилни разлики.
>Ние ќе го задржи за да се обезбеди производи со висок квалитет во соодветна цена.

Други карактеристики

боја:
случаен
Спецификација:
5pcs
Бренд Име:
Исток
Употреба:
Чистење
Производство:
Перење Подлога
Материјал:
Микрофибер
Функција:
Еко-Пријателски

Најдобри понуди