Детски ранец НОВИ училишни торби Цртан филм децата училишни торби дете торба mochila infantil schoolbag Satchel Ранец училиште

Детски ранец НОВИ училишни торби Цртан филм децата училишни торби дете торба mochila infantil schoolbag Satchel

DEN 384.00
DEN 697.44
 

Тековен
Количина на стоки

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0. стоката се врати и да го промените 1. Многу ви благодариме за вашето разбирање.Сите производи се врати треба да се водат на исти со оригиналот, па како да имаат право да се вратат и да го промените нова. Ви благодариме за вашата порака, ние ќе одговориме на вашите прашања, помеѓу 9 : 00 ЧАСОТ и 17 : 00 ЧАСОТ (GMT +8).Совети ве Молиме имајте предвид дека купувачи пријател Од чантата е на нови производи, Така ќе има некои мирис Купувачи, прв го отвори пакетот по добиете пакет, малку сува мирисот ќе исчезне Производи прирачник за грешка при мерење на 2-3 cm Од чантата е фабрика производство, така ќе има мало боја, и благ мирис, ако настава имате било какви коментари, ве молиме да не се купи, да се прочита внимателно, бидејќи спорот предизвикани од горенаведените причини, продавачот нема да бидат прифатени! ! Купувачот Известување : испорака 3.Ве молиме не го даваат негативни коментари пред преговори.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Сите производи ќе бидат внимателно селектирани, пред испорака, ве молиме да го извести во рок од 2 дена по приемот ако стоките примени со квалитет проблем. Нашиот успех ќе биде врз основа на вашето задоволство, ве молиме да ни даде коментари толку да ни помогне да се подобри услуги за вас. ние нема да преземе одговорност за царинење. Ако подпора големината на производите не ви одговара,можете директно да контактирате со нас. Од понеделник до сабота.5 инчи во мерењето. Ве молиме имајте предвид дека купувачи пријател Од чантата е на нови производи, Така ќе има некои мирис Купувачи, прв го отвори пакетот по добиете пакет, малку сува мирисот ќе исчезне Ако купувачот ум, ве молиме да не купи! Големина или Одговара Прашања : големина се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. повратни информации 1.купувачот треба да ги преземе сите испорака обвиненија.Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Објектот Тежина:
0.23kg
Тип:
РАНЕЦ
Објектот Висина:
48cm
Број На Модел На:
089-98
Материјал Состав:
кадифен платно
Затворање Тип:
Патент
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Објектот Ширина:
18cm
Бренд Име:
LXFZQ
Објектот Должина:
20cm
Пол:
Момчиња
Шаблон Тип:
Цртан филм

Најдобри понуди