Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик Чај Infuser Топката Форма Поостри Чај Цедилка Лабава Лист Билка Зачин Филтер За Обновливи Чај Торба Чај Алатки

Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик Чај Infuser Топката Форма Поостри Чај Цедилка Лабава Лист Билка Зачин

DEN 151.00
DEN 201.60
 

Тековен
Количина на стоки

Премија од не ' Рѓосувачки Челик Чај Infuser Топката Форма Притисни Стил Поостри Чај Цедилка Лабава Лист Билка Зачин Филтер за Обновливи Чај Торба Чај Алатки Карактеристики : Храна одделение од нерѓосувачки челик материјал, нема абнормални мириси или дамки. Издржлив, безбеден за dishware, лесен за чистење. Еко-Пријателски, флексибилни, мала тежина и преносни, лесно за чување и транспорт. Најдобри поостри да го замени чај торба, уживаат во пиењето свеж вкус на чај Со долга рачка кои се вклопува во повеќето чаши, чаши или teapot или југ. Спецификација на производот : Име на Производ : Топка во Облик на Чај Цедилка Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Големина : 16cm*5cm Производ Тежина : 35g Пакет се Вклучени : 1 x Нерѓосувачки Челик Чај Топката Едноставни чекори за да се направи вашиот вкус на чај со премија од не' рѓосувачки челик чај infuser : 1. Едноставно им помогнам на рачка за да го отворите чај топката. 2. Додадете чај по ваш избор. 3. Затворете ги и стрмни чај infuser во топла вода. 4. Извади чај топката и да уживате во вашето worderful чај време.

Други карактеристики

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
BalmyDays
Опис На Производот:
Нерѓосувачки Челик Чај Топката Цедилка
тип на производ 1:
чај infuser
тип на производ 2:
Обновливи Чај Лист Филтер
категорија:
Кафе Чај Алатки
Материјал:
Храна Одделение Од Нерѓосувачки Челик
дизајн:
Топката Форма, Долга Рачка, Притисни Дизајн
боја:
Сребро.
Употреба:
Чај Лист Торба, Филтер За Лабава Лист, Билка Кисна
Повод:
Дом/Канцеларија/Кафе/Хотел
Карактеристики:
Храна Одделение, Креативен Дизајн, Обновливи

Најдобри понуди