5 Компјутери/set Нерѓосувачки Челик Аквариум Риба Резервоарот за Вода Наежвам Пумпа Филтер Цевка Чистење со Четка за Миење Алатки Висок Квалитет C42

5 Компјутери/set Нерѓосувачки Челик Аквариум Риба Резервоарот за Вода Наежвам Пумпа Филтер Цевка Чистење со

DEN 113.00
DEN 141.12
 

Тековен
Количина на стоки


100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Ергономски дизајниран, едноставен за употреба. Четка за чистење комплет е идеален за отстранување на лигите start-up внатре повеќето филтер impeller велс. Компактна големина тие ќе работат на било кој филтер. Тие се исто така одлична за отстранување на алги од филтер е доза матични. Пумпа за вода за Чистење со Четка само, други додатоци демо на сликата не е вклучен! Спецификација : Име На Производ : Риба Резервоарот Цевка Четка. Материјал : не ' Рѓосувачки Челик+Најлон Четка Најдолго еден да најкус еден : Прибл. 34cm/13.39", 19cm/7.48", 10см/3.94", 10см/3.94", 6cm/2.36" Боја : Сребро+Бела, како на сликата прикажани Количина : 1 Сет (5 Pcs) Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 5 x Риба Резервоарот Цевка Четка (Без мало пакет)

Други карактеристики

Тип:
Риба
Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
од нерѓосувачки челик,од најлон

Најдобри понуди