1 Buc Прилично Батеријата Кутија Топла Продажба На Пластични C D Батеријата Случај Носителот Складирање Кутија

1 Buc Прилично Батеријата Кутија Топла Продажба На Пластични C D Батеријата Случај Носителот Складирање Кутија

DEN 60.00
 

Тековен
Количина на стоки


1.Подготовка на Време : ние треба 2-5 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден. 2. Бесплатен Превозот За Светот Забелешка : 1.Не можеме да accpet размена на лични информации или поништува по вашата нарачка е испраќаат. 2. Не можеме да ја испратите вашата нарачка, ако не напишете го телефонскиот број и пост код. 1. Позитивни Повратни информации (5 ѕвезди) е многу важен за нас, ве молиме да остават вашиот долго позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди,ние ќе ви ги даде $1 ПОПУСТ за вашата следна цел. 2. Ако не се задоволни нашите производи,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации,ние guarrantee ние ќе се обидеме потрудиме да slove проблеми. 3. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние, исто така, ќе им даде на вашиот 10off ПОПУСТ или подарок за вашата следна цел. Пред Да Купи 1. На сликата можеме да го покаже е 100% Вистински Објект Фотографија . 2. За сите акумулатори капацитет не е вистина,3000mah АА батерии е само 2000+mah и 1100mah ААА е само 500+mah.Но, ве молам да веруваат дека сите батерии може да биде наполнета многу пати. Нашата Гаранција Ако не сте задоволни со квалитетот на производите што сте ги купиле, ќе може да се врати или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум. Барање : 1.Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. 2.Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. 3.Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.

Други карактеристики

боја:
Бела
Тип:
Батеријата Складирање Кутија
Бренд Име:
ПАЛО
Број На Модел На:
C D батеријата кутија

Најдобри понуди