Ретро Lumiled LED Сијалица E27 G125 ST64 A60 T30 Led Светилка Свеќа Светлина Филамент Заштеда на Енергија Стакло Сијалица Lampada Дома Осветлување

Ретро Lumiled LED Сијалица E27 G125 ST64 A60 T30 Led Светилка Свеќа Светлина Филамент Заштеда на Енергија Стакло

DEN 188.00
DEN 319.20
 

Тековен
Количина на стоки


Ретро Lumiled LED Сијалица E27 G125 ST64 A60 T30 Led Светилка Свеќа Светлина Филамент Заштеда на Енергија Стакло Сијалица Lampada Дома Осветлување
Детали : Име : Lumiled LED светилки Материјал : Стакло,метал Сијалица Тип : Led Сијалица База : E27 Сијалица стил : ST64, A60,G125,T30,петокрака ѕвезда,Рамни дупчење,Јагоди,ананас Сијалица Облик : Креативни Lumiled светилки Сијалица Боја : Транспарентна W : 3 W Напон : 220 V Осветлување Боја : Топло Бела(2700 K-3200 K )

Други карактеристики

Wattage:
3w
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
Обликот:
Нередовните
Зрак Агол(°):
360°
Повод:
Спална соба
LED Чип Бренд:
Lumiled
Просечен Живот (часот):
50000 часа
Број на LED Чип:
Други
Прозрачна Флукс:
249 Lumens & Под
LED Чип Модел:
3W Висока Моќност
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
База Тип:
E27
Напон:
220V 240V
Моќ Толеранција:
5%
Бренд Име:
ERANPO
led светилка:
led сијалица со вжарено
led сијалица:
led сијалица со вжарено e27 ретро lumiled светилка 220v
LED тип:
led сијалица со вжарено e27
Модел:
led e27 ретро lumiled светилка
Карактеристики:
led e27 lampara
сијалица светлина:
led филамент lampara
LED Осветлување Боја:
Топло бела 2700K
чип:
lumiled led сијалица со вжарено
Гаранција:
3 Години

Најдобри понуди