2 во 1 Безжична Bluetooth Предавател Приемник 4.1 3.5 mm Аудио Адаптер За паметен Телефон, КОМПЈУТЕР, ТВ Bluetooth Приемник Предавателот Помошен

2 во 1 Безжична Bluetooth Предавател Приемник 4.1 3.5 mm Аудио Адаптер За паметен Телефон, КОМПЈУТЕР, ТВ Bluetooth

DEN 163.00
DEN 254.88
 

Тековен
Количина на стоки

5 A
Аудио приклучок : 3.
Спецификација :
Број на модел : Б6
Bluetooth : V4.
Б6 2 во 1 Bluetooth Предавател & Безжичен Приемник со A2 DP Bluetooth Аудио Адаптер Пренослив Аудио Плеер Помошен 3,5 мм Црно
2 во 1 Bluetooth Предавател & Приемник, како што е Bluetooth Аудио Предавателот, Б6 е специјално дизајниран за Аудио Уреди (како што се MP3, MP4, ТВ и КОМПЈУТЕР, итн.) без Bluetooth функцијата.5 мм Аудио Приклучок, промена на овие аудио уреди, во Bluetooth-от аудио уреди, и правејќи го работат со Bluetooth-от за Слушалки со микрофон и Звучник; како Bluetooth Аудио Приемникот, Б6 е специјално дизајниран за Автомобил Стерео системи и Дома Аудио Систем. Со овој производ, што во голема мера може да уживате во музика од вашиот телефон, лаптоп, таблет, без да се расправаме на кабли.5 mm Аудио Кабел
1 * AV Кабел
1 * Полнење преку USB-Кабел
1 * Англиски Јазик Прирачник За Корисникот
Со Мало пакет за да се заштити тоа многу добро!
. Можете да поврзете Bluetooth Предавател на аудио уреди преку вклучени 3.
[Предавателот Mode] B6 Bluetooth Предавател е специјално дизајниран за Аудио Уреди (како што се MP3, MP4, ТВ и КОМПЈУТЕР, итн.
[АНГ Намалување на Шумот & АЕК Ехо Откажување] Поддршка на Бучава Сузбивање и Ехо од Отказ на, понудата ќе Прекрасен Стерео Звук & Прекрасен Квалитет на Звукот.5 мм Аудио Приклучок, промена на овие аудио уреди, во Bluetooth-от аудио уреди, и правејќи го работат со Bluetooth-от за Слушалки и Звучници.42 во
Пакет тежина : 116g / 4. По спарени, да пуштите музика безжично од вашиот Bluetooth-от за Паметни Телефони, Лаптоп, Таблет и повеќе без да се расправаме на кабли. Можете да поврзете Bluetooth Предавател на аудио уреди без Bluetooth функцијата преку вклучени 3.36 оз
Пакет големина : 12.) без Bluetooth функцијата.
[Ниска Потрошувачка на Енергија] Изградена-во 600m Ah Батеријата обезбедува до 8 часа работно време, можете да уживате во безжични бесплатно цел ден долго.
[Силна Компатибилност] Компатибилен со Android & IOS паметни телефони и ПОДЛОГА, речиси сите Bluetooth-вклучување Аудио Уреди, и Стерео Систем со 3,5 mm приклучок.09 оз
Пакет Листата :
1 * 2 во 1 Bluetooth Аудио Предавателот & Приемник
1 * 3.1
Пренос на Далечина : 10m / 33ft
Батерија : Вграден-на Полнење Li-полимер батерија(600m Ah)
Работно Време : 8 Часа (зависи од аудио волумен)
Полнење : Micro USB 5 V/0.

Други карактеристики

боја:
Црна, Црвена
Bluetooth Стандард:
Bluetooth v4.1
Поддршка Apt-x:
No
Бренд Име:
Dehyaton
Поддржува AAC:
No
Пакет:
Yes
Интерфејс:
3.5 mm,USB
WIFI Стандард:
2.4 G
Висока Дефиниција Поддршка:
1080P
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Број На Модел На:
Б6 Bluetooth Предавател
Содржина:
Аудио И Видео
Функција:
Никој
Звук Песна:
Двојно
Безжична Тип:
Bluetooth
функција 1:
Bluetooth Предавател
Карактеристика 2:
Bluetooth Приемник
Функција 3:
bluetooth адаптер
карактеристика 4:
2 Во 1 Bluetooth Предавател
Карактеристика 5:
2 Во 1 Безжична Bluetooth Предавател
Функција 6:
2in1 Bluetooth Аудио Приемникот
Карактеристика 7:
Безжична со A2DP Аудио Приемникот
Функција 8:
Bluetooth 4.1 Аудио Adapeter
Карактеристика 9:
Б6 Bluetooth Предавател
Карактеристика 10:
Bluetooth Музички Приемник Б6

Најдобри понуди