Цртан филм Надеж Светилки Фенери кафена и жолта боја отстранлив уметност винил ѕид налепници дома декор дневна соба топло декорација

Цртан филм Надеж Светилки Фенери кафена и жолта боја отстранлив уметност винил ѕид налепници дома декор дневна

DEN 241.00
DEN 253.44
 

Тековен
Количина на стоки


Ефект Слики и Производ Слики
:

Други карактеристики

боја:
Сина
Материјал:
Хартија
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид
Бренд Име:
AWOO
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
ZYPA-9140-НН
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Име:
ZOOYOO
боја:
Браун
Материјал:
винил,ПВЦ
Употреба:
кујна, ДНЕВНА СОБА
Заврши Големина:
130*110CM
Производ Големина:
60*90cm
Функција:
3D Налепница

Најдобри понуди