Оригиналната За Делта AFB0812SH -F00 8025 80mm 8cm DC 12V 0.51 брзина компјутер случај процесорот серверот инверторот ладење фанови axial кулер

Оригиналната За Делта AFB0812SH -F00 8025 80mm 8cm DC 12V 0.51 брзина компјутер случај процесорот серверот

DEN 547.00
DEN 719.52
 

Тековен
Количина на стоки


Бренд : ДЕЛТА
Модел : AFB0812 SH-F00
Води : 3 pin
Големина : 80 * 80 * 25mm
Напон : DC12 V
Актуелни : 0.51 На
Моќност : 6.12 W
Брзина : 4000 вртежи во минута
Воздушниот волумен : 46.62 CFM
Правец на притисок : 0.267 ВО H2 O
Бучава : 40 д-БА
Лого форми : топката имајќи

Други карактеристики

Бренд Име:
Делта
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
AFB0812SH
Тип:
Фан
Пакет:
Yes

Најдобри понуди