Бесплатен Превозот 2013 Нова Мода Хривнија Накит За Жените Слатководни Бисер Хривнија За Жени Посебен Стил

Бесплатен Превозот 2013 Нова Мода Хривнија Накит За Жените Слатководни Бисер Хривнија За Жени Посебен Стил

DEN 1142.40
 

Тековен
Количина на стоки


свежа вода бисер хривнија
lenth : 18 CM

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
miyi
Бисер Форма:
Nearround
Материјал:
бисер
Метали Тип:
бакарни легури
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Должина:
18CM

Најдобри понуди