10pcs 1/4 да 3/8 Конвертирај Завртка Адаптер за Tripod

10pcs 1/4 да 3/8 Конвертирај Завртка Адаптер за Tripod

DEN 88.00
DEN 139.20
 

Тековен
Количина на стоки


Вовед :
Адаптер осветленост 1/4" да 3/8" завртка на камери, tripods, monopods, направи добар натпревар за различни tripod нозе и глава.
Spectification :
Конвертирање 1/4" да 3/8" завртка адаптер за заеднички Tripod / Monopod
Материјал : Метал
Адаптер ГОЛЕМИНА на(mm) : 7(дијаметар)x7.0(висина)
Боја : сребрена
Пакет :
10 компјутери 1/4" да 3/8" Конвертирај Завртка Адаптер

Други карактеристики

Број На Модел На:
1/4 да 3/8
Бренд Име:
Ynniwa
Пакет:
No
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
превозот:
брзо
is_customized:
Yes

Најдобри понуди