LMBGAT032G27CK професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

LMBGAT032G27CK професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

DEN 9024.00
 

Тековен
Количина на стоки


За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги користите на вашиот склопот на начини;
> Имаме големи залихи и цените се варијабилни, па понекогаш цените ние пост не се точни.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка.
Trademanager : cn1001780246
.
Спецификации :
> Брза испорака
> Original & Brand New
> Најдобра цена
> Добар квалитет
> Одлична услуга
> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;
> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;
> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;
> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс. Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебните цени;
> Гаранција на секој дел. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.
Такси превозот се неповратни.ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.
Се врати и повратни информации :
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
STN
Број На Модел На:
LMBGAT032G27CK
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди