choucong Hyperbole Голема хривнија 5A кубни циркони Камен Бело Злато Исполнет Ангажман алка за жените свадба accessaries

choucong Hyperbole Голема хривнија 5A кубни циркони Камен Бело Злато Исполнет Ангажман алка за жените свадба

DEN 1224.00
DEN 2400.00
 

Тековен
Количина на стоки

com испорака брзина само за референца, понекогаш ќе биде одложен од страна на празници, прослави, лошите временски услови, царина, Итн.
Повод и Подароци
.net/en/ e Packet 7-20 дена www.
Наплата и Враќање ви Благодарам многу за изборот на Choucong, ние нудиме на 7 дена се врати услугата : 1.
Експрес обично имаат царина прашања, во тој случај, ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно ве молиме да ја искористам за момент да се остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас.com UPS-от 5-10 дена www.(далечна земја барање US $200) Превозот Начин и Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 10-60 дена www.com Aramex 5-10 дена www. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца. Ако примите неисправни производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш, со цел за замена или поправка.com Fed Ex 3-8 дена www. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена.
Превозот и Испорака
Ние брод на сите парцели во рок од 48 часа по уплатата, ќе се обезбеди на сите видови на превозот метод. Ако заменетата не е достапно, тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање. Пост Воздух Mail на Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена. Ви благодариме!
* Ако вашата нарачка цена надмине САД $200, Ние ќе ви обезбедиме бесплатно DHL, Fed Ex, или Aramex превозот услуга. Ние прифаќаме враќа или размена во рок од 7 дена од денот на приемот, да ги задржи на производот во оригиналната состојба и се обврзуваат превозот цена од себе, ние ќе обработиме вашето враќање барање по добивањето на врати производот.net/en/ Сингапур Пост 15-45 дена www.net/en/ EMS 5-15 дена www.cn DHL 3-10 дена www. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди најдобра услуга.
Повратни информации Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : 1. За повеќе информации, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим.

Други карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Пердув
Бренд Име:
choucong
Поставување Тип:
Prong поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
B17
позлата:
Platinum Позлатен
Стил:
Hyperbole
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Бело Злато исполнет
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
закачам големина:
6.5 см*4.7 cm
Повод:
ангажирање/weddding/партија/годишнина/роденден
Подарок за:
мајка/жени/сопруга/жена/девојка/жена
Камен големина:
4mm*2mm

Најдобри понуди