1pcs 5cm/4g Minnow Риболов Мами Висок Квалитет 5 Бои на Располагање Crankbait Wobbler Риболов Справи Lifelike Пластични Тешко Мамки

1pcs 5cm/4g Minnow Риболов Мами Висок Квалитет 5 Бои на Располагање Crankbait Wobbler Риболов Справи Lifelike

DEN 50.00
DEN 62.40
 

Тековен
Количина на стоки


Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов. Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба. Lifelike и брза акција во вода. Одличен визуелен ефект на привлече рибите. Бренд : LINGYUE Стил : Minnow Должина : 5cm Тежина : 4 g Длабочина : 0.5-1.5 м Боја : 5 Different Бои Кука : Висок јаглероден челик тројно кука Пакет : OPP Пакет Содржина : 1pcs намамат ( Добар квалитет )

Други карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
LINGYUE
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
H134
Тежина:
4g
Должина:
5cm
длабочина:
0.5-1.5 м

Најдобри понуди