Додатоци додатоците гем топката pendant женски краток дизајн ѓердан Фабрика трговија на Големо

Додатоци додатоците гем топката pendant женски краток дизајн ѓердан Фабрика трговија на Големо

DEN 140.00
DEN 155.04
 

Тековен
Количина на стоки

Детали За Производот

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
слика
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
kissme
Материјал:
Кристал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
40+7cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Топката
Број На Модел На:
xl0083
синџир дебелина:
21cm-50cm
дали мулти-слој:
q17
дали inlaying:
легура inlaying вештачки дијамант / половина гем падне на со
Облик / шема:
други форми / шема
продолжување на синџирот:
10cm подолу
Pendant алуминиумски материјал:
/ silvering / gilding
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Најдобри понуди