7/8(22mm) Grosgrain лента Polka Точки печатени светла сина лента со темно сини точки,DIY hairbow додатоци, подарок пакет

7/8(22mm) Grosgrain лента Polka Точки печатени светла сина лента со темно сини точки,DIY hairbow додатоци,

DEN 115.00
DEN 153.60
 

Тековен
Количина на стоки


Испорака :
Нормално наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по плаќање пристигнува.
започнете
крајот
Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!
Предмет : 7/8" (22mm) Grosgrain Лента
Материјал : полиестер.
Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.Ви благодариме. и повеќето земји. Ако има нешто погрешно, ве Молиме да бидат слободни да контакт. Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било каква царинска задоцнување или данок, како транзит време е многу зависеше и се дадени на Локални Поштенски Услуги.
Превозот време : EMS трае околу 7-8 работни дена за САД.
Руски Клиенти Внимание ве молиме :
Како според новата политика е предвидено од страна на руската поштата во Средината на февруари, примачот мора да биде целосно име и презиме на лицето, инаку парцели ќе бидат вратени назад на испраќачот. Ако ви треба ни да брод преку EMS, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.
Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.
Вести на нашиот производ тим :
Ние испраќате нови дизајни од време на време, и ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница во вашите продавници во листата за да се добие ажурирање на наши нови производи.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите услуги, ве Молиме оставете позитивни повратни информации до нас.
Контакт со нас на :
Ве молиме слободно да ни e-mail со било какви прашања. Ние ќе се потрудиме да одговориме на сите пораки во рок од еден работен ден.
Превозот Метод Јас :
Превозот Време : Таа ги зема околу 8-19 работни дена за САД и повеќето земји и 20-35 бизнис денови низ целиот свет(Шпанија, Бразил, Русија може да потрае подолго време од САД).
Боја : исто како на сликата подолу
Пакет : 10 јарди/многу.
Превозот Метод II :
Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците).

Други карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
7/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
yd22005
Шема:
Точки
боја:
погледни го слика

Најдобри понуди