Новиот ADDA AD0405MX-G70 4010 4cm 5V DC 0.11 серверот инверторот PC случај вентилаторот за ладење

Новиот ADDA AD0405MX-G70 4010 4cm 5V DC 0.11 серверот инверторот PC случај вентилаторот за ладење

DEN 547.00
DEN 719.52
 

Тековен
Количина на стоки


AD0405 MX - G70
DC5 V 0.11 НА
Hypro ИМАЈЌИ

Други карактеристики

Број На Модел На:
AD0405MX-G70
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Компјутер Случај
Фан Големина:
4 см
Пакет:
Yes
Бренд Име:
ADDA
Линии:
покажа како погоре слик

Најдобри понуди