6Cell Лаптоп со Батерија За Samsung R425 R428 R429 R468 NP355V5C АА-PB9NC6B АА-PB9NS6B АА-PB9NS6W АА-PB9NC6W АА-PL9NC6B RV520 R580

6Cell Лаптоп со Батерија За Samsung R425 R428 R429 R468 NP355V5C АА-PB9NC6B АА-PB9NS6B АА-PB9NS6W АА-PB9NC6W

DEN 669.60
 

Тековен
Количина на стоки

Продолжен Капацитет Интелигентна Батерија Овој Пакет е 6 ќелија li-ion (Литиум Јон )батерија пакет за Accumulato Лаптоп со Батерија За Samsung R425 АА-PB9 NC5 B АА-PB9 NC6 B АА-PB9 NC6 W АА-PB9 NS6 B АА-PB9 NS6 W АА-PL9 NC6 B R428 R429 R468 RV520 R580 R522 Оваа батерија бродови пред тестирањето и се подготвени да работат.
Оваа батерија е компатибилна со следниве дел броеви : За samsung АА-PB9 NC5 B АА-PB9 NC6 B АА-PB9 NC6 W АА-PB9 NC6 W/E АА-PB9 NS6 B АА-PB9 NS6 W АА-PL9 NC2 B АА-PL9 NC6 B АА-PL9 NC6 W Оваа батерија е компатибилна со следниве модели : За samsung NP-Q320 Серија NP-Q320-AS01 NP-Q320-AS02 NP-Q320-AS03 NP-Q320-AS04 NP-Q320-за повеќе FS01 NP-Q320-FS01 US NP-Q430 NP-Q460 NP-R420 NP-R423 NP-R428 Серија NP-R429 Серија NP-R430 Серија NP-R438 Серија NP-R439 NP-R460 Серија NP-R463 Серија NP-R464 Серија NP-R465 Серија NP-R466 Серија NP-R467 Серија NP-R468 Серија NP-R470 Серија NP-R478 Серија NP-R480 Серија NP-R507 Серија NP-R519 NP-R522 Серија NP-R530 NP-R548 NP-R580 NP-R620 NP-R700 Серија NP-R710 Серија NP-R719 NP-RF411 NP-RF510 NP-RF710 Q320 Q320-32 P Q320-за повеќе FS01 Q320-FS01 UK Q320-FS01 US Q430 R428 R428-DA04 R428-DS01 R428-DS04 R428-DS08 R428-DS09 R428-DS0 A R428-DS0 B R428-DS0 E R428-DS0 L R428-DS0 M R428-DS0 N R428-DS0 P R428-DS0 R R429 R429-DS05 R429-DS06 R429-DS07 R429-DS0 A R429-DS0 B R429-DS0 C R430 R431 R438 R458 R463 R464 R465 R466 R467 R468 R470 R478 R480 R503 R507 R517 Серија R519 Серија R520 Серија R522 R538 R580 R620 Серија R718 Серија R719 R720 Серија R780 Серија X360 NP355 V5 RF511 NP300 E5 A Цел сега и добивате qucik на вашиот Замена на Батеријата Пакет за Accumulato Лаптоп со Батерија За Samsung R425 АА-PB9 NC5 B АА-PB9 NC6 B АА-PB9 NC6 W АА-PB9 NS6 B АА-PB9 NS6 W АА-PL9 NC6 B R428 R429 R468 RV520 R580 R522. Овие фотографии се за повикување само, и примерокот е предмет на вистински производ што ќе добијат. Ако сè уште не може да осигурајте се дека батеријата, ве молиме контактирајте со нас . Вашето задоволство е она што ние секогаш ги извршуваат, затоа ве молам не се отвори спорот rashly. На надополнување циклус е врз основа на тоа како вие ја користите батеријата, не overcharge, немојте да ја чувате батеријата во влажна средина, и ве молам не ставајте вода на батеријата. За пратката се Должи на посебност на батерии, некои земји' купувачи само може да изберете продавачот за испорака метод да ги купите нашите производи(можете да направите пребарување на информации за следење на 17track. Забелешка Батеријата 3. Ако тоа е иста со нашата батеријата модел, тогаш тоа сигурно може да се користи за вашиот лаптоп батеријата. И ние брод предмети по случаен избор.

Други карактеристики

Бренд Име:
Golooloo
Пакет:
Yes
Батеријата Напон:
11.1 V или 10.8 V
Број На Модел На:
АА-PB9NC6W np300e5a АА-PB9NC6B np350v5c RF511
Компатибилен Бренд:
Samsung
Тип:
Li-Ion
реалниот Капацитет на:
4400mAh
означени капацитет:
5200MAH
боја:
Црна
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди