2.2 Инчен Злато На Ѕвонење Црвениот Кристал Кристал Букет Цвеќе Brooch

2.2 Инчен Злато На Ѕвонење Црвениот Кристал Кристал Букет Цвеќе Brooch

DEN 720.00
 

Тековен
Количина на стоки


Сребро Позлатен РОЗОВА Кристал Светкавиот Brooch Pin
Многу убаво Злато Позлатен и Црвениот кристал brooch.
На brooch големина е 5.5 cm во дијаметар.
Сите камен е Кристал Кристал.Ова е светкавиот brooch.
Имајте на ум ова brooch е во врвот одделение квалитет.
Превозот и Плаќање :
Превозот : Од Експрес, како што курирската служба DHL,UPS-от,EMS,FEDEX
Повратни информации
Ве молам дозволете ми да знам кога ќе ја напушти која и негативни повратни информации, Ние се многу подготвени да се реши проблемот со тоа што сте се сретнале со објектот. Целосна наплата ќе ви биде даден, ако не сте потполно задоволни. Ви благодариме

Други карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ReiFeng Бисер
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
145
Пол:
Унисекс
Matrial:
цинк легура и кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Тема:
Моден
Дијаметар:
5.5 cm

Најдобри понуди