500 W мини електричен шпорет, апарати за домаќинство/експеримент/граѓански/индустриски печка, електричен топла плоча, електричен шпорет, еден режач

500 W мини електричен шпорет, апарати за домаќинство/експеримент/граѓански/индустриски печка, електричен топла

DEN 6912.00
 

Тековен
Количина на стоки


Моќност
500 W
800 W
1000 W
1200 W
1500 W
2000 W
2500 W
3000 W
Шпорет плоча дијаметар(CM)
14.5
16.5
17
17.5
18
19
20
21
Висина(CM)
9
10.5
10.5
10.5
10.5
11
11
11
Производите се ефикасни, еколошки, протокол бр, економски и практични.Тоа е погоден за семејства, училишта, фабрики, единици, како и други области, се готви супа, chafing јадење, глобалното затоплување и други објекти на греење, печење, итн.
Забелешки :
1, Пушењето ќе биде прв електрифицирани на површината, а тоа е нормален феномен.ве молиме не паника!
2, Ако приклучокот isnot во,можете да го вклучите приклучок и да се приспособат на далечина.
3, На линија е 1.1 метри.На дното дијаметар е 0.5 CM поголеми од печката плоча на дијаметар.
повратни информации
Почитувани купувачот, задоволството на клиентите е многу важно за нас.
& Доколку сте задоволни со предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.
& Ако не сте задоволни со тоа, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации,само trut нас, и ние ќе го реши сите проблеми ,ве молиме да ни даде промена да растат со вас ,ние треба вашата помош .Ви благодариме повторно!
Пријателски комуникациски може да ги реши сите проблеми!
~ ^ ^ ~
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад !!

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Триаголник 500
Тип:
Други
is_customized:
Yes

Најдобри понуди