Полиестер Поларните Руно Ткаенина Анти-pilling една страна Руно Ткаенина Поставата Крпа рачно изработени Ткаенина 60 Од Дворот Бесплатен превозот

Полиестер Поларните Руно Ткаенина Анти-pilling една страна Руно Ткаенина Поставата Крпа рачно изработени Ткаенина

DEN 473.00
DEN 508.80
 

Тековен
Количина на стоки


Ткаенина тип : 200g по квадратен метар Поларните руно
Ткаенина материјал : 100% Полиестер
Ширина : 60"/150cm
Големина на едно парче : 60"x36" / 150x92cm
Тежина за едно парче : 300g
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ :
Ткаенина тип : Поларните руно
Ткаенина материјал : 100% Полиестер
Боја : 30 бои
Ширина : 60"/150cm
Големина на едно парче : 60"x36" / 150x92cm
Тежина за едно парче : 300g
Доколку купите повеќе од 1 дворот на истата боја, тоа ќе се дојде во една континуирана парче, до 30 метри.

Други карактеристики

боја:
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
Златна Зајакот
Шема:
Обоена
Тип:
поларните руно ткаенина
Функција:
Анти-Pilling
Тип На Производ:
Органски Материјал
Ширина:
150cm
Материјал:
100% Полиестер

Најдобри понуди