Сива Голема Lychee Шема СТП Синтетички Кожа Faux Кожен Тапацир Ткаенина Автомобил Внатрешни работи Троседот Покрие 54 По Широк двор

Сива Голема Lychee Шема СТП Синтетички Кожа Faux Кожен Тапацир Ткаенина Автомобил Внатрешни работи Троседот

DEN 786.00
DEN 844.80
 

Тековен
Количина на стоки


Ткаенина тип : СТП кожа Голема lychee шема
Ткаенина материјал : СТП
Боја : сива
Дебелина : 0.7 mm
Ширина : 54"/140cm
Големина на едно парче : 36"X54" / 140x92cm
Тежина за едно парче : 550g

Други карактеристики

Материјал:
PU
Функција:
Водоотпорен,Анти-Mildew,Еластичен
Шема:
Заврши
Употреба:
Декоративни,Автомобил,Мебел,Троседот,Чаир,Облека,Појас,Столче,Лаптоп
Дебелина:
0.7 mm
Поддршка Техника:
Nonwoven
Ширина:
140cm

Најдобри понуди