Маслото Репродукција на Лен Платно,танчерка во нејзината соба со Едгар едгар дега,Слободна локација за подигнување на Превозот,рачно изработени,со Врвен Квалитет

Маслото Репродукција на Лен Платно,танчерка во нејзината соба со Едгар едгар дега,Слободна локација за подигнување

DEN 5232.00
DEN 6540.00
 

Тековен
Количина на стоки


Тие не се оригиналната големина на сликата.
100% рачно изработени на Лен Платно со музејот на квалитетот
Брз Delievery :
Сликите ќе биде завршен во 10-20days
Обично ќе брод во слика преку DHL или Fed Ex,ТНТ.Ве молиме не заборавајте да се прошири 5-10days ракување со времето на вториот ден по договорено плаќање.ние ќе брод преку DHL,за 3-7days на патот,многу брзо).така што ќе имате доволно време да направите одлична слика за вас. Ви благодариме!
Плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека сте во ред со цената на сликата пред наддавање.
Врвен Квалитет
Сите наши слики се направени од страна на стручни уметник со долгогодишно искуство.
Ако не сте ќе треба да плати во 72hours, цел ќе биде откажана.
Увоз
должност :
Цената не вклучува увозни давачки и ракување со полнење на вашата страна.
ако е така,ве молиме да се плаќаат увозни давачки, како барање
Пакување :
Не-протегала, тркалајќи во силна цевка
Квалитет :
Музеј квалитет,100% рачно изработени на лен платно,Направена од страна на квалификувани и искусни изведувач
Превозот
Бесплатен Превозот Преку DHL , Fed Ex. Многу благодарам
За Нас
Ние сме одличен производител и извозник на нафта сликарство.
Како вредност на маслото е голем, ние не препорачуваме да брод преку Кина Пост Воздух mail.Сепак,ако сопствен увид на производи,
тие може да го најдете производот вредност се надмине фактура вредност.
Ние може да го прогласам за ниска фактура вредност за вас,така што ќе може да се избегне или да плаќаат
мали увозни давачки.
Силна Пакување :
Сликите не се протегала, тркалајќи во силна поштенски цевка.
Ние обезбедуваме нарачана и репродукција масла на различни теми, вклучувајќи ги Апстрактот,
Животно, Класични прст, Уште Живот, Impressionism, Пејзаж, итн.
Ние го цениме вашиот бизнис и ќе направи сè што може да
за да се задоволат вашите потреби и барања за квалитет на слики. Некои Земјата треба да се додаде мала количина. Исто така, ве молиме да се пополни вашиот мобилен Тел.
Сите наши масла се 100% рачно изработени на квалитетно платно од високо квалификувани уметници.,кога местото цел, така што ќе може да се испрати на мобилен порака до вас ,ако било итно прашање.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
16x38, 20x47, 24x56, 28x65, 30x70, 36x84
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Број На Модел На:
ED080
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
AllSource
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Предмети:
Портрет
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди