Јулиј Мажите Homme Види Кварц Часа парична Казна Мода Часовник Фустан Ретро Хривнија Бенд Кожа Бизнис Часовник Концизен Подарок 003

Јулиј Мажите Homme Види Кварц Часа парична Казна Мода Часовник Фустан Ретро Хривнија Бенд Кожа Бизнис Часовник

DEN 1140.00
DEN 1728.00
 

Тековен
Количина на стоки


Купи 1 Јулиј машка Кожа Види Добие 1 Најлон Рака. (Достапно на Рака Ширина 18mm-22mm)
Купи 1 Јулиј Жените Кожа Види Добие 1 Мала Шамија. (Достапно на Рака Ширина ≥12mm)
Важно Повеќето од врвот продажба на ЈУЛИЈ часовници се ново издание на "J" втора рака сега. Но, некои опис слики се уште не се замена уште. Стариот издание и Новото издание на двете продажба. Ако сакате да одредите верзија (ако се достапни), ве молиме оставете порака. Пратката 1. Пад на Превозот Ние поддршка Пад на Превозот, Ние може да ја испратите вашата нарачка до вашата клиентот, ве Молиме оставете ги вашите клиент;s адреса, кога ќе го поставите цел. 2. Време на испорака DHL/UPS/Федекс : 4-15 дена e Packet на EMS : 7-45 дена Aliexpress Стандард за Испорака : 24-60 дена Кина Пост Воздух Mail : 15 - 60 дена Љубезно ве молиме да Напомена : Бидејќи на Царинската и временските услови или Шопинг Сезони како Божиќ и 11.11 на Ali Express, превозот време може да го одложи некое време, но, за сигурни дека ние ќе се прошири и за време на испорака за вас. ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи да се почека малку повеќе време. 3. Обичај Должност или Увозен Данок На листа цена погоре не е вклучена било кој данок, купувачи се одговорни за царина или увозен данок во својата земја. Обично, вие не треба да плаќаат никакви давачки или данок како што ќе изјави пониска вредност на фактура. Гаранција и Гаранција 1) 12 месеци гаранција, купи со доверба. 2) Ако не сте satisied кога ќе ја добијат и сакаат да се вратат, ве молиме вратете го во рок од 3 дена за замена или пари назад. Повратни информации 1) Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас преку aliexpress пораки, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. 2) Ние ќе бидеме благодарни ако сакате да контактирате со нас пред да замине на 1-3 ѕвезди повратни информации, ние ќе ги задоволство да ви обезбеди задоволително решение.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Број На Модел На:
JAH-003
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календар
Бренд Име:
Јулиј
Dial Дијаметар:
46mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура
Бендот Ширина:
20mm
Движење:
Кварц
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Стил:
бизнис
Бендот Должина:
22cm
Случај Дебелина:
12mm

Најдобри понуди