дрво работи длето 12pcs резби во дрво алатки за полнење за дрво, резба на дрво одбор добар квалитет

дрво работи длето 12pcs резби во дрво алатки за полнење за дрво, резба на дрво одбор добар квалитет

DEN 1728.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

DIY Материјали:
Дрво
Употреба:
Дрво
Тип:
Резба Длето
is_customized:
Yes
Сечилото Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Број На Модел На:
12s
Сечилото Тип:
Станот Длето

Најдобри понуди