32915 X Имајќи 75*105*20 мм ( 1 парче ) Заострените Валчести Лежишта 32915X 2007915 Имајќи

32915 X Имајќи 75*105*20 мм ( 1 парче ) Заострените Валчести Лежишта 32915X 2007915 Имајќи

DEN 857.28
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Капацитет На Моторот:
75X105X20
Број На Модел На:
32915X
Површина Грубост:
Ра 0.05
Бренд Име:
FUSHI
Премази:
Antirust масло
Структура:
Заострените Ролери
Материјал:
52100 Хром Челик

Најдобри понуди