GT35 GT3582R GT3582 T3 страната Турбина A/R .82 Компресор A/R .70 400-600HP Анти-Напливот 4 завртки турбо Турбополнач

GT35 GT3582R GT3582 T3 страната Турбина A/R .82 Компресор A/R .70 400-600HP Анти-Напливот 4 завртки турбо Турбополнач

DEN 10975.00
DEN 12912.00
 

Тековен
Количина на стоки


GT3582 R-8 турбо турбополнач Турбо Модел GT3582 GT35 GT3582 R Компресор Детали A/R 0.70 Анти-бран Воздух Влезот 4" Воздух Излезот 2.5" Inducer 61.40 mm Exducer 82.00 mm Турбина Детали A/R .82 Турбина Страната Стандард T3 Издувен Вентил 4 Гром Inducer 68.00 mm Exducer 62.30 mm Имајќи Вид влажни плови имајќи / Journal имајќи Ладење Тип на масло и вода за ладење 400 коњски сили-600 HP

Други карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Автомобил Производител:
Универзална
Објектот Должина:
12.5inch
Бренд Име:
TIANYAN
Објектот Тежина:
9kg
Објектот Висина:
8.6inch
Објектот Ширина:
8.5inch
Модел Година:
сите
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
GT3582-8
Материјал Тип:
~
Специјални Функции:
~
Автомобил Производител:
Заменлив

Најдобри понуди