200PCS/16KGS/Картон M8X50X47 фалсификувани и заварени AISI 304 од не ' рѓосувачки челик d прстен

200PCS/16KGS/Картон M8X50X47 фалсификувани и заварени AISI 304 од не ' рѓосувачки челик d прстен

DEN 7284.00
DEN 9104.16
 

Тековен
Количина на стоки


трговија на големо со 200 PCS/16 KGS/Картон M8 X50 X47 фалсификувани и заварени AISI 316 од не ' рѓосувачки челик d прстен
Друг материјал, големина и помали количини се на располагање за да се продаде
1 Сертификати : ISO9001 : 2000
2 Материјал : 304 SS
3 Спецификација : 3ММ 4 MM 5 MM 6 MM 8ММ 10ММ 12 MM и така натаму
4 Процес : Восок мувла дизајн-Восок мувла измислица - Восок за вбризгување на Комбинираат-Течност потопување-Dewaxing-Отпуштање-Фрлаат-Школка отстранување-Cutting-Слушнете третман-Полирање-x-RAY Преглед-Мерење на Испорака инспекција
5 Мали ред прифатени
6 Третман : Огледало Полиран
7 Прилагодено примероци или дизајни се достапни
8 Различни големини и дизајни се достапни
9 Нуди обработка услуга како на вашите барања или цртежи

Други карактеристики

Број На Модел На:
HQWC
is_customized:
Yes
Структура:
пролет менгеме
DIY Материјали:
Металугрија
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
d прстен
Материјал:
AISI 304
Големина:
М3-M10 Кол
Картон детали:
16KGS/200PCS/Картон
Wholesales:
Wholesales од 200PCS/Картон M8X50X47
MOQ:
Ме контактирате за било помала количина

Најдобри понуди