1000 компјутери Никел Позлатен Челик БЕЗБЕДНОСТ ИГЛИЧКИ 1-1/4 должина (31mm)

1000 компјутери Никел Позлатен Челик БЕЗБЕДНОСТ ИГЛИЧКИ 1-1/4 должина (31mm)

DEN 763.20
 

Тековен
Количина на стоки


Големина : 1-1/4" (31mm) боја : сребро 1000pcs/многу

Други карактеристики

Бренд Име:
ywleiao
Тип На Производ:
Други

Најдобри понуди