Маслото Репродукција на Лен Платно,Еден Грк Танц со едгар едгар дега ,Бесплатен Превозот преку FeDex /DHL, рачно изработени,со Врвен Квалитет

Маслото Репродукција на Лен Платно,Еден Грк Танц со едгар едгар дега ,Бесплатен Превозот преку FeDex /DHL,

DEN 3312.00
DEN 4140.00
 

Тековен
Количина на стоки


Ние може да го прогласам за ниска фактура вредност за вас,така што ќе може да се избегне или да плаќаат
мали увозни давачки. Некои Земјата треба да се додаде мала количина.
Ако не сте ќе треба да плати во 72hours, цел ќе биде откажана.
Тие не се оригиналната големина на сликата.
ако е така,ве молиме да се плаќаат увозни давачки, како барање
Пакување :
Не-протегала, тркалајќи во силна цевка
Квалитет :
Музеј квалитет,100% рачно изработени на лен платно,Направена од страна на квалификувани и искусни изведувач
Превозот
Бесплатен Превозот Преку DHL , Fed Ex. Многу благодарам
За Нас
Ние сме одличен производител и извозник на нафта сликарство. (сега системот requesat превозот време треба да биде помал од 7 дена, тоа и не е погодна за рачно изработени нафта сликарство. ако повеќе од 3 парчиња,ве молиме да се прошири 20days ракување со времето . Ве молиме проверете превозот детали.
Ве молиме имајте предвид големината покажа на нашиот сајт се најпопуларните големина.Сепак,ако сопствен увид на производи,
тие може да го најдете производот вредност се надмине фактура вредност.
Ние обезбедуваме нарачана и репродукција масла на различни теми, вклучувајќи ги Апстрактот,
Животно, Класични прст, Уште Живот, Impressionism, Пејзаж, итн.
ако не ви се допаѓа,ве молиме ги споделите со нас големина сакате,ние ќе го направи како вашето барање. Ви благодариме!
Плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека сте во ред со цената на сликата пред наддавање.
Опис :
Еден Грк Танц со едгар едгар дега
Големина на :
Големината е во инчен , други големина на располагање, ве молиме контактирајте за цената.така што ќе имате доволно време да направите одлична слика за вас.Ве молиме не заборавајте да се прошири 5-10days ракување со времето на вториот ден по договорено плаќање.
100% рачно изработени на Лен Платно со музејот на квалитетот
Брз Delievery :
Сликите ќе биде завршен во 10-20days
Обично ќе брод во слика преку DHL или Fed Ex,ТНТ. па понекогаш процентот на репродукција може да биде малку различен од оригиналниот сликарство.
Ние брод на вашите слики во квалитет, пакување, така што тој пристигнува во одлична состојба.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20x24, 24X32, 24x36, 36x48
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
AllSource
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
ED021
Предмети:
Портрет
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди