2500pcs Слободни FEDEX висок квалитет на хартија цевчиња со 193 бои на шари polka точка Ѕвезда Две ленти chevron партија трговија на Големо слама

2500pcs Слободни FEDEX висок квалитет на хартија цевчиња со 193 бои на шари polka точка Ѕвезда Две ленти chevron

DEN 5664.00
 

Тековен
Количина на стоки


Ве молиме изберете N* Xpacks на секоја боја, N е стил број, Х е количеството
на пример : N2*5 N15*4 N50*8
Ве молиме оставете ја вашата порака (боја листа )во вашата нарачка,или пратката ќе испрати случајно,ве Молиме љубезно ве советуваме ако ви се допаѓа некој вид ние не покажуваат тука,имаме некој вид не се покаже тука.
Или можете да оставите порака за дизајн ви се допаѓа,како шарени мешана боја,ѕвезда мешана боја,chevron мешана боја. ви благодарам многу.
1.Материјал : Храна Одделение Белена Хартија,Тоа е био-degradable.Мастило,тоа е направено со храна безбедно мастило
2. Должина : 7.75"
Внатрешниот Кол : 5.5 мм
Надворешниот Кол : 6mm(1/4inch).
3.Тежина : 1.2 g по компјутери.
4.Пакет : opp вреќа со 25pcs
6.Се користи За : која Било партија маса, бонбони бафет,свадба, роденден, бебе туш, graduction, одмор и секојдневни, прослави и други.
7.Cetification : ФДУ,CE cetification од Страна на SGS(Кој е орган во светот)
8.Долготрајност : може да издржи во водата за повеќе од 24hrs
Ако изберете боја е надвор од акциите, ние ќе ве контактираме во рок од 2 дена, ако не го добиете вашиот одговор ќе изберете други произволна боја за да ги заменат оние
↑ важно
Овие хартија цевчиња се одлични за свадби, мејсон тегли, роденден партии, бебето тушеви, булчински тушеви или во секое време ви треба за да додадете некои стил во вашата партија или се заедно! Исто така можете да ги користите како торта поп стапчиња.

Други карактеристики

Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Свадба & Ангажирање,Божиќ
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Цевчиња
Бренд Име:
casame
Шема:
Цвет,Шарени,Точка
Број На Модел На:
22
is_customized:
Yes
is_customized:
Yes

Најдобри понуди