Издувна Цевка/Tuned Цевка за РК Гас Модел брод/ за 52cc твин-цилиндричен R/C Брод гас на Моторот(само цевка)+ Бесплатна испорака!!

Издувна Цевка/Tuned Цевка за РК Гас Модел брод/ за 52cc твин-цилиндричен R/C Брод гас на Моторот(само цевка)+

DEN 3447.00
DEN 3628.80
 

Тековен
Количина на стоки


Издувни гасови штелување цевка!
Издувна Цевка/Tuned Цевка за РК Гас Модел брод/ за 52cc твин-цилиндричен R/C Брод гас на Моторот + Бесплатна испорака!!
ЗАБЕЛЕШКА : Само на Издувни гасови штелување цевка!

Други карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 3
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Насликани
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
РК Делови и Accs:
Мотори
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Број На Модел На:
119
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Радио Контрола Стил:
РК Хоби
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Тип:
брод
Скала:
1
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобри понуди