ЕЛЕКТРОДИ ЗА ILSINTECH ФУЗИЈА SPLICER SWIFT-Ф1 Висок Квалитет

ЕЛЕКТРОДИ ЗА ILSINTECH ФУЗИЈА SPLICER SWIFT-Ф1 Висок Квалитет

DEN 1200.00
 

Тековен
Количина на стоки


Опис На Производот
Нови Електроди за Фузија Splicer
Спецификација :
Трговија на големо
ILSINTECH Фузија Splicer SWIFT-Ф1 Електроди

Други карактеристики

Бренд Име:
MDGTX
Број На Модел На:
DJ-005

Најдобри понуди