32904 X Имајќи 20*37*12 мм ( 1 парче ) Заострените Валчести Лежишта 32904X 2007904 Имајќи

32904 X Имајќи 20*37*12 мм ( 1 парче ) Заострените Валчести Лежишта 32904X 2007904 Имајќи

DEN 272.64
 

Тековен
Количина на стоки

877 32920 100 140 25 25 20 1.53 32916 80 110 20 20 16 1 1 79. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.07 32934 170 230 38 38 30 4.8 32918 90 125 23 23 18 1.323 32914 70 100 20 20 16 1 1 70. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.841 32919 95 130 23 23 18 1. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја .049 32915 75 105 20 20 16 1 1 78. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.069 32906 30 47 12 12 9 0.073 32907 35 55 14 14 11.18 32921 105 145 25 25 20 1.
Предмет : 32904 X
Тип : Коси Ролери Имајќи
Големина : 20mm x 37mm x12mm
Внатрешен Дијаметар : 20mm
Надворешниот Дијаметар : 37mm
Ширина : 12mm
Количина : 1 Лого
Имајќи Го Нема.282 32912 60 85 17 17 14 1 1 46 73 0.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние не т гаранција за време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.161 32909 45 68 15 15 12 0.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Стр закуп остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги s .193 32911 55 80 17 17 14 1 1 44.42 32928 140 190 32 32 25 2. Димензија(mm) Основи на Оптоварување(KN) Тежина d D T B C R r Cr Кор (kg) 32900 Серија 32904 20 37 12 12 9 0.064 329/28 28 45 12 12 9 0.87 32932 160 220 38 38 30 4.32 32905 25 42 12 12 9 0.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. W e ќе го прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.33
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Други карактеристики

Површина Грубост:
Ра 0.05
Број На Модел На:
32904X
Капацитет На Моторот:
20*37*12
Бренд Име:
FUSHI
Структура:
Заострените Ролери
Премази:
Antirust Масло
Материјал:
52100 Хром Челик

Најдобри понуди