Додатоци Нови злато Сребрена Боја популарни писмо краток студ earring женски кутија Фабрика трговија на Големо

Додатоци Нови злато Сребрена Боја популарни писмо краток студ earring женски кутија Фабрика трговија на Големо

DEN 86.00
DEN 95.52
 

Тековен
Количина на стоки


Детали За Производот

Други карактеристики

Главниот Камен Боја:
Сребро, Злато
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
ed10023
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Бренд Име:
kissme
Облик / шема:
други форми / шема
дали inlaying:
легура inlaying вештачки дијамант / половина гем
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Обетки

Најдобри понуди