4.5 метри/roll,4 ролни во 1 ,4 бои 9 mm панделки за ткаенина искриват плетење DIY Облека, Додатоци бесплатен превозот #1363

4.5 метри/roll,4 ролни во 1 ,4 бои 9 mm панделки за ткаенина искриват плетење DIY Облека, Додатоци бесплатен

DEN 119.04
 

Тековен
Количина на стоки


4.5 метри /roll,4 ролни/set
4 различни бои
Име на производ : 4 во 1 панделки сет
Производот НЕ : 1363
лента ширина : 9 mm(0.35 инчи)
вклучува : 4.5 метри/roll,4 ролни/ set
Боја : 4 бои,pls се погледне на слики
Пакет : OPP кеси
дворот дворот дворот дворот двор
Испорака И Услуга
* Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 3 работни дена по проверка на плаќање и за потврда на нарачката. Ако одлагање,ние ќе ви овозможи да се знае однапред.
* Ние нудиме Кина Пост Воздух или ЕМС на вашите нарачки.pls изберете за нив пред да се одржи на наредби.Epack пратите само во САД.Tks
* Ве молиме пратете на вашите прашања,да се распрашува и жалби до нас.Ние ќе ви даде одговор во 2 работни дена и решавање на проблемите.
* Увозни давачки,даноци и давачки кои се исклучува во објектот цена или превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
* Обично,Ние ќе напишете пониска вредност и марк ?подарок? или ?примерок? да ви помогне да се избегне данок или помалку вашиот данок.Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура,ве молиме ги споделите со нас кога местото цел.
* Ние го прифаќаме врати за незадоволителен предмети. Ве молиме контактирајте со нас да извештајот неисправни предмети во рок од 7 дена по приемот. Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови и додатоци.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
Повратни информации
* Ако не сте задоволни со вашата нарачка,ние ќе бидеме благодарни за можноста да се реши проблемот пред прибегнување кон повратни информации.
* Ако ви се допаѓа tiems,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас,и ние ќе го прават истото за вас. Благодарение толку многу

Други карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Број На Модел На:
1363
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Техника:
Никој
Бренд Име:
xinhang
Стил:
Никој
Ширина:
1-1/4
Шема:
Полна Боја
Материјал:
100% Полиестер
Должина:
4.5 yards*4rolls
Функција:
4 ВО 1
Техника:
искриват плетење
боја:
4 бои

Најдобри понуди