МЈ Мајкл Џексон Бела Кошула 1993 година за изведбата во сите големина

МЈ Мајкл Џексон Бела Кошула 1993 година за изведбата во сите големина

DEN 2399.52
 

Тековен
Количина на стоки

8 во
63cm
XXL
73-75in
185-190cm
20in
51cm
43in
108cm
30in
76cm
25.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети. Ви благодариме!
Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас преку испраќање масажа ќе одговори со
.6 во
60см
М
65-68in
165-173cm
17.4 во
62cm
XL
68-73in
178-185cm
19.99 /парче
МЈ мајкл џексон опасни бела кошула US$ 29.
Shippment
бесплатен превозот оваа надвор од Кина пост 14-21 дена испорака
-
Големина Еквиваленти
големина
Висина на располагање
рамо ширина
обемот на градите
облека должина
должина на ракав
XS
57-61in
145-155cm
16.0 во
65cm
23.99 /парче
МЈ Мајкл Џексон класичен облека ETC кошула во било која големина US$ 39. ако не го примите пакетот над 15 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот (ја или целосна наплата). Со среќа!!!
Сите предмети ќе биде предаден на купувачот адреса во рок од 2 работни дена по плаќање.1 во
64cm
Плаќање
Сите плаќања што треба да се направи во рок од 7 дена од денот на вашата последна победа понуда. Ние брод на светот од страна на Хонг Конг воздух mail,тоа обично трае 10-15days,но понекогаш тоа може да ви треба околу 30 дена да пристигнат.
мајкл џексон ultimate collection Thrillier Јакна US$ 159.99 /парче
МЈ Мајкл џексон Т кошула US$ 9. Ве молиме да не информирате пред исплата ако треба да се промени превозот адреса.9 во
43cm
39in
100cm
27in
68cm
23.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.00 /парче
МЈ мајкл џексон Мазна Кривични сина enamelled кожа кошула US$ 25.5 во
47cm
41in
104cm
28in
72cm
24.0 во
98cm
26.99 /парче
Може да биде боја на навистина стоки имаат мала разлика од сликата како различни компјутер,
ве молиме да се разбере.99 /парче
МЈ Мајкл Џексон класичен облека ETC кошула во било која големина US$ 39.99 /парче
МЈ Мајкл Џексон Џем Видео кошула / имитација покаже US$ 19.
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.
Shippment
ние може да бесплатен превозот оваа надвор од EMS/DHL ако сакате тоа повеќе од 5 парови
На светот преку Превозот е : СЛОБОДНИ.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Отворете Бод
Ткаенина Тип:
Twill
Материјал:
Полиестер,Микрофибер
Јака:
Мандарински Јака
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Кошули Тип:
Tuxedo Кошули
Големина:
сите големина или прилагоди направи
Возрасна Група:
Доенчиња & Години
Снабдување Тип:
OEM Услуга
Перформанси Носат Тип:
MJ
is_customized:
Yes

Најдобри понуди