Бесплатен превозот Placemat coasters сад подлога диск подлога маса мат црни и бели дијаманти тока злато сомот црна мат табела

Бесплатен превозот Placemat coasters сад подлога диск подлога маса мат црни и бели дијаманти тока злато сомот

DEN 863.52
 

Тековен
Количина на стоки


Производ Опција Листа
Забелешка : следните информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации. Опции Количина на црно . 30 * 45см 170 бела . 30 * 30cm 100 Детали за Производот Бесплатен превозот со авион 5% попуст за 2 компјутери или повеќе Големина : 30*30cm / 30*45см ве Молиме контактирајте ме ако треба други големини. Ви благодариме!

Други карактеристики

боја:
црна 30X45cm, бела 30X30cm
Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Стил:
Европа
Бренд Име:
smallsweet
Материјал:
Ткаенини
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Ткаенина Тип:
100% Памук
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
3030

Најдобри понуди