Мини Накит за Подарок Перница Бела Organza Кеси 7*9cm Прилично Пошта Одговара За Свадба Подарок Перница Бесплатен Превозот

Мини Накит за Подарок Перница Бела Organza Кеси 7*9cm Прилично Пошта Одговара За Свадба Подарок Перница Бесплатен

DEN 307.00
DEN 340.80
 

Тековен
Количина на стоки

Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка или преку . Секоја парцела е следење на број за земајќи ги пратите на ,можете да ги пратите на тоа во. Ние ќе брод предмети во рок од 2 до 5 работни дена по приемот расчисти исплата.99 /многу
100 парчиња / многу
Пластични Подарок Шопинг Кеси 100pcs/многу 9*15cm Писма Модел Прилично Пластичен Накит Шопинг Пошта Бесплатен Превозот САД$ 3.99 /многу
100 парчиња / многу
Накит за Подарок Перница 7*9cm Топла Розова Organza Кеси Прилично Пошта Со Ѕвезда & Месечината Моделот Одговара За Свадба Подарок Перница Бесплатен Превозот САД$ 5.50 /многу
100 парчиња / многу
100pcs/многу 9*15cm Пластични Подарок Перница Класичната Цвет Модел Прилично Пластичен Накит за Подарок Шопинг Пошта Бесплатен Превозот САД$ 3. На item(s) Обично 7 до 25 дена пристигнување време на Светот.
Organza кеси
Објектот Материјали Organza
Објектот Околу Големината 7*9cm Боја
Бела
Објектот Useage Одговара Накит Пакување,Шопинг Пошта,Партија Подарок Кеси,Свадбен Подарок Перница. Ние сме многу жал ми е да видите каков било проблем arised кога ќе го примите објект.Благодарам многу.
Превозот :
1. Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам .99 /многу
100 парчиња / многу
Накит за Подарок Перница 7*9cm Злато Organza Кеси Прилично Пошта Со Ѕвезда & Месечината Моделот Одговара За Свадба Подарок Перница Бесплатен Превозот САД$ 5.
Драги Пријатели,Ние се обидуваме да се направи најдобар ,туку затоа што сите чанти се направени од рачно изработени, па големината ќе биде мала грешка,ви благодариме за разбирањето!
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Ве молиме прочитајте ги следат информации,ова е важно!
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
плаќање & превозот
Начин На Плаќање :
1.
Reterns И Повратни Информации
Политика На Враќање :
Ако се појават какви било проблеми,сака контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот,Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што побрзо; ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари да ви Гарантира.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Должина:
9cm
Објектот Тежина:
0.6g
Објектот Ширина:
7cm
Предмет Тип:
Кеси
Парична казна или Мода:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Големина на:
7*9cm
боја:
Бела
Материјал:
organza

Најдобри понуди