рачно изработени Маслото Репродукција на Лен Платно,Во Milliner е од едгар едгар дега,Слободна локација за подигнување на Превозот,рачно изработени,со Врвен Квалитет

рачно изработени Маслото Репродукција на Лен Платно,Во Milliner е од едгар едгар дега,Слободна локација

DEN 2832.00
DEN 3540.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ве молиме не заборавајте да се прошири 5-10days ракување со времето на вториот ден по договорено плаќање. тоа е важно за меѓународен бизнис.,кога местото цел, така што ќе може да се испрати на мобилен порака до вас ,ако било итно прашање. Ве молиме проверете превозот детали.Сепак,ако сопствен увид на производи,
тие може да го најдете производот вредност се надмине фактура вредност. Некои Земјата треба да се додаде мала количина. па ве молиме љубезно се прошири на превозот време за нас по место на цел.
Ние обезбедуваме нарачана и репродукција масла на различни теми, вклучувајќи ги Апстрактот,
Животно, Класични прст, Уште Живот, Impressionism, Пејзаж, итн.
Среќен Шопинг!!!
.
Тие не се оригиналната големина на сликата.
Увоз
должност :
Цената не вклучува увозни давачки и ракување со полнење на вашата страна. Исто така, ве молиме да се пополни вашиот мобилен Тел.
Сите наши масла се 100% рачно изработени на квалитетно платно од високо квалификувани уметници.
ако е така,ве молиме да се плаќаат увозни давачки, како барање
Пакување :
Не-протегала, тркалајќи во силна цевка
Квалитет :
Музеј квалитет,100% рачно изработени на лен платно,Направена од страна на квалификувани и искусни изведувач
Превозот
Бесплатен Превозот Преку DHL , Fed Ex.
Ние може да го прогласам за ниска фактура вредност за вас,така што ќе може да се избегне или да плаќаат
мали увозни давачки.
Ве молиме имајте предвид големината покажа на нашиот сајт се најпопуларните големина. (сега системот requesat превозот време треба да биде помал од 7 дена, тоа и не е погодна за рачно изработени нафта сликарство.
Опис :
Во Milliner е од едгар едгар дега
Големина на :
Големината е во инчен , други големина на располагање, ве молиме контактирајте за цената.
Ние го цениме вашиот бизнис и ќе направи сè што може да
за да се задоволат вашите потреби и барања за квалитет на слики.
Ако не сте ќе треба да плати во 72hours, цел ќе биде откажана.
Силна Пакување :
Сликите не се протегала, тркалајќи во силна поштенски цевка.
Врвен Квалитет
Сите наши слики се направени од страна на стручни уметник со долгогодишно искуство.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20x24, 24X32, 24x36, 36x48
Материјал:
Лен
Број На Модел На:
ED043
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
AllSource
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Предмети:
Портрет
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди