20pcs Секси Мерилин Монро Портрет Овална Стаклена Купола Cabochon Рамен Грб 25x18mm за Фах Pendant Покрие M0641

20pcs Секси Мерилин Монро Портрет Овална Стаклена Купола Cabochon Рамен Грб 25x18mm за Фах Pendant Покрие M0641

DEN 268.00
DEN 314.88
 

Тековен
Количина на стоки


20pcs Секси Мерилин Монро Портрет Овална Стаклена Купола Cabochon Рамен Грб 25x18mm за Фах Pendant Покрие M0641
Материјал :
Стакло
Големина на :
Прибл : 25x18mm
Дебелина : 3.5-5мм(1/8"-1/4")
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Ќе добиете 20 Pcs на овој објект во листата цена
Забелешка

Други карактеристики

Број На Модел На:
M0641
Тип На Производ:
Други

Најдобри понуди