100 Парчиња/Многу Шарени Супер Светло Една Висока Моќност Виси LED Мини Фенер Ноќ Светлина за Свадба Партија Дрво Декорација

100 Парчиња/Многу Шарени Супер Светло Една Висока Моќност Виси LED Мини Фенер Ноќ Светлина за Свадба Партија

DEN 7154.00
DEN 7776.00
 

Тековен
Количина на стоки


11 бои за опции :
Бела , ТОПЛО БЕЛА, ЦРВЕНО, ЗЕЛЕНО, СИНО, ЖОЛТО, ТЕАЛ, РОЗОВА, ПОРТОКАЛОВА, ВИОЛЕТОВА, R G Б.2 СМ висок
2 парчиња CR2032 батерии инсталиран , трае повеќе од 48hours.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот.
Превозот :
1. Не се заменливи. тоа е лесно да се виси на светлата на цвеќиња,хартија фенери и така натаму. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем. Мирно на Функцијата. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик. Изберете ни е најдобриот избор
Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување, со евтини цени.
Се враќа :
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати за probelm Производ Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас.
Производ Слики :
Апликации :
1, Употреба со Хартија Фенер
2, Употреба со цвеќиња. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет
Работно Време :
GMT+8 : 9 : 00 ЧАСОТ - 9 : 00 PM Онлајн Услуга За вас.
Со Виси риба жици. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.45 CM Долги , 2 CM дијаметар, 1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
Лесен за користење, само треба да пресврт на светлината, тоа ќе активни во една.
100 Парчиња/Многу Шарени Супер Светло Една Висока Моќност Виси LED Мини Фенер Ноќ Светлина за Свадба Партија Дрво Декорација
11 Бои LED, 2 парчиња CR2032 Батерија Управувана ,Со Бесење Жица Виси LED Floralyte- Floralyte- Цветни Светлина-LED Floralyte
Ние сме Фабрика Снабдувач !!!
Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други .
Што Се Вклучени ???
100 компјутери LED Floralyte
Не вазни, Не laterns, Не балони и други работи вклучени!
Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE,
Карактеристики :
1pc Супер-Светли LED
Големина : 4.

Други карактеристики

Повод:
Партија,Мајката Ден,Денот на Вљубените,Свадба,ноќта на Вештерките,Божиќ,Свадба & Ангажирање на Децата Ден,април Будала Ден,Денот на Таткото,Нова Година,Кинеската Нова Година,денот на Благодарноста,Роденден
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Блескав Време:
24 ЧАСА
Број На Модел На:
KS-FL-003
is_customized:
Yes
Бренд Име:
KITOSUN
Број на Компјутери:
100pcs
Боја За Опции:
Бела/Топло Бела/Red/Жолто/Портокал/Сино/reen/Теал/Виолетова/Розова/RGB
Батеријата:
2CR2032 монета батерии. Вклучени
Reuseable:
За еднократна употреба, но со повлече switch.
Траење На Батеријата:
Повеќе од 48hours
Примена:
Било Настани, Било прилики.
Големина:
L2XW0.9XH0.4
Тежина:
11G
Пакување:
10pcs/Блистер,200pcs/внатрешен кутија,1600pcs/Master картон
is_customized:
Yes
Име на производ:
Виси Led Флорални Светлина, Виси Хартија Фенер Светлина

Најдобри понуди