DIANQI 1000W 24V 12V 13.5 V 15V 24V 27V 36V 48V 60V 72V 110V напојување 220V 110V ТЕКСТ Единствен Излез Префрлување напојување

DIANQI 1000W 24V 12V 13.5 V 15V 24V 27V 36V 48V 60V 72V 110V напојување 220V 110V ТЕКСТ Единствен Излез Префрлување

DEN 3674.88
 

Тековен
Количина на стоки


Совети : Кога вкупниот износ на стоки да се изјасни повеќе
од 550 долари,
Ние ќе ве известиме да го плати 33 долари во царински давачки. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Други карактеристики

Излезниот Напон:
12V, 13.5 V, 24V, 27V, 36V, 48V, 72V, 15V, 110V, 60V
моќност:
1000W
Влезен Напон:
100-120V/200-240V
Број На Модел На:
напојување за LED Лента светлина AC да DC
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DIANQI
Фрекфенција:
-
Излез Тип На:
-
Излезна Моќност:
-

Најдобри понуди