D01676.jpg ОЕМ ,ODM EasyButton накит притиснете studs копчето хривнија одговара 18mm копчето накит

D01676.jpg ОЕМ ,ODM EasyButton накит притиснете studs копчето хривнија одговара 18mm копчето накит

DEN 19.00
DEN 37.92
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Rivca
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Должина:
18mm Snap button
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
EasyButton накит
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
fit 18mm button bracelet

Најдобри понуди