3 оска цпу систем за контрола

3 оска цпу систем за контрола

DEN 2879.52
 

Тековен
Количина на стоки


3 оска CNC Контролер систем за Контрола
1.Усвојување на PCI жица врска
2. Се донесат подобри работењето контрола мерка за добра гравирање сечење
3. Многу подобро излез импулс фреквенција
4. Поддршка : CNC Рутер / cnc гравирање машина за сечење
Оваа ставка вклучува софтвер,ќе бидат испратени на вашата e-mail.
ТРЕБА САМО ДОПОЛНИТЕЛНИ 2 АМЕРИКАНСКИ ДОЛАРИ МОЖЕТЕ ДА ДОБИЕТЕ ДВЕ ПАРЧИЊА МАГНЕТ ПРСТЕН!
Ако треба,ве молиме контактирајте ме.

Други карактеристики

Број На Модел На:
координатор студио
Бренд Име:
locenmaquina

Најдобри понуди