BUHESHUI трговија на Големо 100pcs/многу 2W 6V Соларни ќелии Соларен Панел DIY Сончевиот Систем Поликристални Соларни ќелии Панел Полначот 136*110MM

BUHESHUI трговија на Големо 100pcs/многу 2W 6V Соларни ќелии Соларен Панел DIY Сончевиот Систем Поликристални

DEN 12630.00
DEN 14352.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ние само брод да се потврди цел адреси. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
(Забелешка : се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од express компанија и локалните обичаи/давачки.бренд-нови ROHS одобрен мини Соларен панел
2.
-Пакет ќе биде цврста и да се провери внимателно пред да се предаде. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Макс работа напон : 6 V
5. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.поликристални силикон
4. ИЗГРАДБА НА ВАШИОТ СОПСТВЕН САМО НАПОЈУВА МОДЕЛИ / ИГРАЧКИ / СОЛАРНИ ПРИКАЖУВА .
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката.33 Макс
6.
2, Човекот-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност. Ние ќе ви обезбедиме највисоко Ниво на Услуга,работиме со вас да ги реши сите проблеми. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот преку пријателски во следниве начини :
1, Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат.
3 квалитетот на Производот програма за обработка на текст :
1), купувачот ја врати стоката за нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката ,ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена. Затоа,ве молиме да ни остави позитивен фидбек, ако се задоволи со нашиот објект и услуга.
2, Што зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.
3, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. НАУКА ПРОЕКТИ . 3 работни дена за процесирање на нарачката по приемот на плаќање. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Други карактеристики

Број на Панели:
1
Големина:
136 * 110 * 3 mm
Количка За Соларен Панел:
No
Тип:
Соларен Панел
Флексибилни Соларни Панел:
No
Бренд Име:
BUHESHUI
Материјал:
Поликристални Силикон
Број На Модел На:
2W6V
Номиналниот Капацитет:
N0
is_customized:
Yes
Број на Клетки:
12
Max. Моќност:
2W

Најдобри понуди