30306 Имајќи 30*72*20.75 мм ( 1 парче ) Заострените Валчести Лежишта 30306 7306E Имајќи

30306 Имајќи 30*72*20.75 мм ( 1 парче ) Заострените Валчести Лежишта 30306 7306E Имајќи

DEN 597.60
 

Тековен
Количина на стоки


Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата . Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја .
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија , ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Предмет : 30306
Тип : Коси Ролери Имајќи
Големина : 30мм x 72mm x20. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга s , ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации .75mm
Внатрешен Дијаметар : 30мм
Надворешниот Дијаметар : 72mm
Ширина : 20.
Ние не т гаранција за време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. W e ќе го прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.

Други карактеристики

Капацитет На Моторот:
30X72X20.75
Површина Грубост:
Ра 0.05
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
30306
Бренд Име:
FUSHI
Структура:
Заострените Ролери
Премази:
Antirust Масло

Најдобри понуди