7/8(22mm) Grosgrain лента Polka Точки печатени бела лента со сини точки,DIY hairbow додатоци, подарок пакет yd22006

7/8(22mm) Grosgrain лента Polka Точки печатени бела лента со сини точки,DIY hairbow додатоци, подарок пакет

DEN 115.00
DEN 153.60
 

Тековен
Количина на стоки

и повеќето земји.
Превозот време : EMS трае околу 7-8 работни дена за САД.Ви благодариме.
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори. Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било каква царинска задоцнување или данок, како транзит време е многу зависеше и се дадени на Локални Поштенски Услуги.
Испорака :
Нормално наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по плаќање пристигнува.
Вести на нашиот производ тим :
Ние испраќате нови дизајни од време на време, и ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница во вашите продавници во листата за да се добие ажурирање на наши нови производи.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате.
Боја : исто како на сликата подолу
Пакет : 10 јарди/многу.
Плаќање :
Ние поддршка на платниот Зачувам преку Aliexpress, кредитна картичка е во ред.
Превозот Метод Јас :
Превозот Време : Таа ги зема околу 8-19 работни дена за САД и повеќето земји и 20-35 бизнис денови низ целиот свет(Шпанија, Бразил, Русија може да потрае подолго време од САД). Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга.
Контакт со нас на :
Ве молиме слободно да ни e-mail со било какви прашања.
започнете
крајот
Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!
Предмет : 7/8" (22mm) Grosgrain Лента
Материјал : полиестер. Ние ќе се потрудиме да одговориме на сите пораки во рок од еден работен ден. Ако ви треба ни да брод преку EMS, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите услуги, ве Молиме оставете позитивни повратни информации до нас.
Превозот Метод II :
Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците).
Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако има нешто погрешно, ве Молиме да бидат слободни да контакт.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
7/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
yd22006
Шема:
Точки
боја:
погледни го слика

Најдобри понуди